Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör arızaları ilkin adaptör girişindeki aşınmalardır. Bu tarz sorunlar şarj aletinin sürekli sokulup kaynaklandığı gibi kabloyu takılıyken döndürmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı bozuk jakın gerçek girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer sorun ise adaptörün çok elektrikten dolayı yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti dahilindedir ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik hatlarından ayrı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir kapsam yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu laptopunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan şarj aleti kablosunu elektrik bandı ile bantladıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak notebooklarınızı bataryayı sökerek doğrudan şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana F300 Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu hatanın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu nazikçe yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.